Buradasınız:  Ev  /   Balon Sepetleri

Balon Sepetleri

Kapadokya’da Balon Turlarını en profesyonel anlamda yapan Kapadokya Balon Gezisi Siz değerli misafirlerimizin rahatları için Özel Sepetlerimizi gösteriyoruz.

Kapadokya’da balon turunda Katılımcı sayılarına göre balon sepetleri bulunmaktadır. Bu balon sepetleri;

  • 4 Kişilik + Pilot
  • 8 Kişilik+ Pilot
  • 12 Kişilik + Pilot
  • 16 Kişilik +Pilot
  • 28 Kişilik + Pilot şeklinde isteğinize ve katılımınıza göre sınıflandırılmıştır.

4 KİŞİLİK BALON SEPETLERİ

4 Kişilik Balon sepetlerimiz genelde Özel Turlarımız için kullandığımız sepetlerdir. Sepetler 4 Kişinin rahatça sığabileceği, üzerinde evlilik teklifi, sevgililer, özel gün kutlamaları veya kalabalığı sevmeyenler için düşünülmüş özel sepetlerdir.

4 Kişilik Sepetimize 2 Kişilikte binebilirsiniz. Özel Günleriniz için tercihlerinizi bu sepetten yana kullanabilirsiniz. Bu sepet ile uçuşlar Türk hava kurumu tarafından kaldırılmıştır.

Kapadokya'da Balon Turu

Kapadokya’da Balon Turu


8 KİŞİLİK BALON SEPETLERİ

8 Kişilk balon sepetlerimiz, Aile grupları, arkadaş grupları tarafından tercih edilen, özel dizayn balon sepetleridir. 8 Kişinin ve 1 Pilotun bindiği balon sepetinde keyifli balon uçuşları sizleri bekliyor… Aileniz ile yapacağınız uçuşlarda bu sepetleri tercih edebilirsiniz.

8 Kişilik Balon Turu Sepetimiz - Arkaadaş ve Aileniz için ideal


12 KİŞİLİK – 16 KİŞİLİK – 28 KİŞİLİK BALON SEPETLERİ

Kapadokya Balon Gezisi – Kapadokya bölgesinde hizmet veren bir seyahat acentasının bir koludur. Kapadokya’da Özel Balon turları ve normal turlar düzenleyen firmamızın Gruplar için balon sepetleri bulunmaktadır. 12 Kişilik Balon Sepetimiz, 16 Kişilik Balon Sepetimiz, 28 Kişilik Balon Sepetimiz ve Her sepet için 1 adet Pilot bölümümüz bulunmaktadır.

Kapadokya'da Balon Turu 12 - 16 - 20 Kişilk Balon Sepetlerimiz

Kapadokya’da balon turlarına katılmak için

+90384 341 8 666 no’lu telefondan veya info@kapadokyabalongezisi.com adresinden ulaşabilirsiniz.